Utrzymanie czystości 2021-06-21T13:16:31+00:00

Utrzymanie czystości

Jak Cię widza tak Cię piszą” – kompleksowe utrzymanie w czystości wnętrz obiektów i terenów zewnętrznych jest sprawą bardzo istotną zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Łączy się z wizerunkiem firmy, i pierwszym wrażeniem, które można zrobić tylko raz. Dlatego należy zawsze dbać o to, aby pomieszczenia i otoczenie budynków dawały poczucie ładu i harmonii.

Nasza firma oferuje szeroki zakres prac sprzątających. Dostarcza niezbędny, wysokiej jakości sprzęt, profesjonalne środki renomowanej firmy, wodę oraz odpowiednio przeszkolonych pracowników. Zapewnia idealną czystość w najniższych cenach.

Nasze usługi dają poczucie komfortu i gwarancję czystości.

Nasze usługi

Firma SPARTAN prowadzi kompleksową usługę w dziedzinie utrzymania czystości w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz biurowych. Prowadzi prace sprzątające w biurach, mieszkaniach, domach i innych lokalach, od dokładnego ścierania kurzy po profesjonalne mycie okien. Świadczy usługi z zachowaniem wszelkich norm i standardów, używając bezpiecznych i skutecznych środków myjących. Śledzi najnowsze techniki i metody utrzymania w czystości różnych powierzchni oraz wprowadza je w zakres swojej oferty. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, gwarantujących wykonywanie czynności na najwyższym poziomie. Dba o wysoką jakość usług i satysfakcję klienta.

SPARTAN przyjmuje jednorazowe zlecenia oraz prowadzi stałą współpracę.
Godziny prac dostosowywane są do potrzeb zleceniodawcy, a cennik usług ustalany jest indywidualnie.

Oferuje sprzątanie  na terenie województwa dolnośląskiego w największych miastach regionu: Wałbrzych, Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Świdnica i ich okolicach.

sprzątanie biur wałbrzych świdnica

Sprzątanie biur

sprzątanie pomieszczeń wałbrzych świdnica

Sprzątanie pomieszczeń

sprzątanie po remoncie wałbrzych świdnica

Sprzątanie po remoncie

sprzątanie domów i mieszkań wałbrzych świdnica

Sprzątanie domów i mieszkań

pielęgnacja terenów zielonych wałbrzych świdnica

Tereny zielone

mycie okien wałbrzych świdnica

Mycie okien